مراحل کلاس‌های ریاضیات تکمیلی

۱. روزهای جمعه، سایت تکمیلی یک کلاس آنلاین در گوگل‌میت برگزار می‌کند و در این کلاس، یکی از مباحث کتاب‌ ریاضیات تکمیلی نهم تدریس می‌شود. (کتاب‌های ریاضیات تکمیلی، درسنامه ندارند و دانش‌آموزان برای یادگیری عمیق آنها به کلاس درس و معلم نیاز دارند.)
۲. فیلم کلاس ضبط می‌شود و روی سایت تکمیلی قرار می‌گیرد.
۳. دانش‌آموزان می‌توانند فیلم ضبط شده را ببینند و از طریق کامنت‌گذاری در سایت، رفع‌اشکال کنند.


مباحث دورهٔ اول

۱. مجموعه‌ها (فصل ۱ کتاب ریاضیات تکمیلی نهم سمپاد)
۲. عددهای حقیقی (فصل ۲ کتاب ریاضیات تکمیلی نهم سمپاد)
۳. توان و ریشه (فصل ۴ ریاضیات تکمیلی نهم سمپاد)

برای ورود به هر جلسه دورهٔ اول، روی دکمهٔ مربوطه کلیک کنید.

جلسهٔ اول (جمعه ۲۲ مهر ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵) جلسهٔ دوم (جمعه ۲۹ مهر ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵) جلسهٔ سوم (جمعه ۶ آبان ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵) جلسهٔ چهارم (جمعه ۱۳ آبان ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵) جلسهٔ پنجم (جمعه ۲۰ آبان ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵) جلسهٔ ششم (جمعه ۲۷ آبان ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵) جلسهٔ هفتم (جمعه ۴ آذر ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵) جلسهٔ هشتم (جمعه ۱۱ آذر ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵) جلسهٔ نهم (جمعه ۱۸ آذر ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵) جلسهٔ دهم (جمعه ۲۵ آذر ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۴۵)

نوشته‌های قبلی و بعدی


مدرسه تخصصی ریاضیات سایت تکمیلی


ثبت‌نام در کلاس‌های ریاضی

5408
میز لق

آقا فرامرز دیروز یک میز گرد خرید و وقتی آن را به خانه و در آشپزخانه گذاشت، فهمید که یکی از پایه‌های میز لق می‌خورد. او عصبانی شد و با مغازه تماس گرفت تا میز را پس بدهد؛ اما ساعت کار مغازه تمام شده بود و کسی گوشی را برنداشت! آقا فرامرز از عصبانت نتوانست دیشب بخوابد. امروز و فردا هم تعطیل رسمی است و مغازه همچنان تعطیل است! شما چه راه‌حلی به فرامرز پیشنهاد می‌کنید؟

یک مسئله - یک ویدئو

پرسش‌ها و نظرات شماویدئوهای بیشتر

اشتراک
اطلاع از
شماره موبایل شما نمایش داده نمی‌‌شود.

0 پرسش‌ها و نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات