نمونه سوالات آزمون تیزهوشان در مسابقه تلویزیونی هوشیار آمده است. این مسابقه را سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برای شبکه آموزش صداوسیما تولید کرده است. در سایت تکمیلی علاوه‌بر ویدئوها و پاسخ‌نامه تشریحی همه سؤالات مسابقهٔ هوشیار، یک آزمون هوشمند، با عنوان هوش‌آزما نیز تولید شده است که تسلط شما به نمونه سوالات آزمون تیزهوشان را می‌سنجد.

توجه! اگر تست هوش بی‌نظیر را خریده باشید، «هوش‌آزما و پاسخ تشریحی مسابقهٔ هوشیار» به شما هدیه داده می‌شود و نیازی به خرید آن ندارید.

هوش‌آزما سوالات مسابقه هوشیار

نمونه سوالات هوش‌آزما توسط هوش مصنوعی انتخاب می‌شوند و علاوه‌بر سوالات مسابقه هوشیار و کتاب‌های منبع این مسابقه، از نمونه سوالات آزمون‌ تیزهوشان سال‌های گذشته نیز انتخاب می‌شوند.

دانلود دفترچهٔ سؤالات آزمون‌های تیزهوشان ششم ۹۸ تا ۱۴۰۱ دانلود دفترچهٔ سؤالات آزمون‌های تیزهوشان نهم ۹۵ تا ۱۴۰۱


نوشته‌های قبلی و بعدی


مدرسه تخصصی ریاضیات سایت تکمیلی


ثبت‌نام در کلاس‌های ریاضی

5416
میز لق

آقا فرامرز دیروز یک میز گرد خرید و وقتی آن را به خانه و در آشپزخانه گذاشت، فهمید که یکی از پایه‌های میز لق می‌خورد. او عصبانی شد و با مغازه تماس گرفت تا میز را پس بدهد؛ اما ساعت کار مغازه تمام شده بود و کسی گوشی را برنداشت! آقا فرامرز از عصبانت نتوانست دیشب بخوابد. امروز و فردا هم تعطیل رسمی است و مغازه همچنان تعطیل است! شما چه راه‌حلی به فرامرز پیشنهاد می‌کنید؟

اشتراک
اطلاع از
شماره موبایل شما نمایش داده نمی‌‌شود.

7 پرسش‌ها و نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
نسیم
Member
3 ماه قبل

سلام
دخترم ششمی هستن و تست هوش بی‌نظیر رو انجام دادن ،سوالم اینه که تو این چند روز باقی مونده چه کار کنه بهتره و آیا لازم هست که دوره ی دیگری خریداری کنم
ممنون از شما

آیسل
Member
3 ماه قبل

سلام برای من هم هوش ازما باز نمی کند ولی در هوش بی‌نظیر ثبت نام کردم

مریم
Member
3 ماه قبل

سلام من هوش بی نظیر را تهیه کردم ولی هوش آزما برایم باز نمی شود

مریم
Member
پاسخ به  Takmili
3 ماه قبل

بله درست شد سپاس