آزمون تیزهوشان ششم
هوش ET

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم مدارس استعدادهای درخشان، که قرار بود رأس ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ برگزار شود، تا خردادماه ۹۹ به تعویق افتاد. 
مهلت ثبت نام  تا روز چهارشنبه ۲۱ اسفند ۹۹ آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تمدید شد. 

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

سایت ثبت‌نام آزمون تیزهوشان

دانلود دفترچهٔ راهنمای ثبت‌نام آزمون

فقط دانش‌آموزانی می‌توانند در این آزمون شرکت کنند که در تمامی دروس نوبت دوم پایهٔ پنجم و نوبت اول پایهٔ ششم ابتدایی،  مقیاس «خیلی خوب» را کسب کرده باشند.
هزینهٔ ثبت‌نام \(250\,000\) ریال است که صرفاً از طریق درگاه اینترنتی سامانهٔ ثبت‌نام (azmoon.medu.ir) دریافت خواهد شد.

محتوای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، هوش، استعداد، و خلاقیت است که ابزار آن را متخصصان مربوطه طراحی می‌کنند.

کارت ورود به جلسه

آزمون تیزهوشان ششم

رمز هنگام

آزمون تیزهوشان ششم

اگر نظر یا سؤالی دربارهٔ این آزمون دارید، آن را در قسمت دیدگاه‌ها (پایین همین صفحه) بنویسید.

آزمون تیزهوشان نهم به دهم ۹۹

دفترچهٔ سؤالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال‌های گذشته

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم فقط در سال‌های ۹۷ و ۹۸ به‌صورت سؤالات هوش بوده است. آزمون سال ۹۷ فاجعه‌بار بود و بررسی مسائل آن هیچ ارزشی ندارد. برای دانلود دفترچهٔ آزمون تیزهوشان ششم سال ۹۸ روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۹۸

معرفی کتاب تست هوش

تقریباً همهٔ کتاب‌هایی که برای آمادگی آزمون تیزهوشان نوشته شده‌اند، ترجمهٔ یک یا چند کتاب‌ تست‌های هوش خارجی هستند. ناشران، پس از ترجمهٔ این تست‌های هوش، بدون اینکه از نویسنده یا نویسندگان اصلی نامی ببرند، آنها را چاپ و توزیع می‌کنند. سایت تکمیلی، سؤالات هوش (غیر کلامی) یکی از این کتاب‌های خارجی را ترجمه کرده و به‌صورت آزمون‌های آنلاین روی سایت قرار داده است. 


۱۲ آزمون‌ هوش پیشرفته آنلاین

بهترین و جامع‌ترین کتابی که اخیراً در زمینهٔ تست هوش چاپ شده است، کتاب هوش فرازمینی ET است. فروش چندهزار جلدی این کتاب در کمتر از سه هفته، نشان می‌دهد که بسیاری از داوطلبان آزمون تیزهوشان ششم به هفتم منتظر چاپ چنین کتابی بوده‌اند.

آزمون تیزهوشان ششم

اکثر نویسندگان کتاب‌های بازاریِ آزمون‌های ورودی سمپاد، سابقه‌‌ای در مدارس تیزهوشان ندارند؛ و مشخص نیست که آیا خودشان باهوش هستند یا نه! و چقدر در زمینهٔ هوش کار و تحقیقات عمیق و علمی داشته‌اند. برای اینکه با سابقه و کارهای تخصصی نویسندهٔ کتاب ET در زمینهٔ هوش آشنا شوید، «نقد و بررسی کتاب هوش ET» را بخوانید.

در سایت تکمیلی و در نوشته‌ای اختصاصی، کتاب هوش فرازمینی ET را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد. البته، کاربران نیز می‌توانند نظرات و انتقادات خود را نسبت به این کتاب مطرح کنند تا کسانی که می‌خواهند این کتاب را بخرند، نظرات مختلف دربارهٔ آن را دیده باشند.
برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های کتاب هوش فرازمینی ET، سوابق تحصیلی و شغلی و افتخارات نویسنده، و مشاهدهٔ نظرات کاربران دیگر دربارهٔ آن، و همچنین اطلاع از اینکه چه فروشگاه‌هایی این کتاب را با تخفیف می‌فروشند، روی لینک زیر کلیک کنید.

نقد و بررسی کتاب هوش فرازمینی ET

 

 

 

درسنامه‌های ریاضی

دیدگاه بگذارید

  Subscribe  
Notify of